Bilder SERIETIDNINGAR
SERIETIDNINGAR
Kalle Anka 1950-1959 16st. Illustr. Klassiker 1957-1962 11st. Stjärnklassiker 1970-tal 9st. Texas 1953-1954 8st. Lasso 1953-1954 5st. Kalle Anka 3st inbundna årgångar 1st 1948 - 2st 1949. Bruksslitage