Bilder Taklampa Santa & Cole GT5

Taklampa Santa & Cole GT5

1 månad 2 minuter

2024-03-28 16:36

600 SEK

Värdering: 2 500 SEK

Orange taklampa från Santa & Cole. Modellen heter GT5 och är designad av Miguel Milá. GT5 har en unik lampskärm av handgjorda bomullsband som både är klassisk och dramatisk i sin design. När lampan är påslagen ger den ett varmt mysigt ljus till omgivningen.

Smärre slitage.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111

Träsvarv Clas Ohlson G-1000

Värdering: -

Bud: 140 SEK

Olja på duk, Tom Seymour

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Figuriner, Royal Copenhagen & Bing & Gröndal

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Vas, Kina, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 5 500 SEK