Bilder Taklampa Santa & Cole GT5
Taklampa Santa & Cole GT5
Orange taklampa från Santa & Cole. Modellen heter GT5 och är designad av Miguel Milá. GT5 har en unik lampskärm av handgjorda bomullsband som både är klassisk och dramatisk i sin design. När lampan är påslagen ger den ett varmt mysigt ljus till omgivningen.
Smärre slitage.