Bilder Taklampa Brokis Knot Disco
Taklampa Brokis Knot Disco
Pendellampa från Brokis. Modellen heter Disco och är en del av den mycket populära lampserien Knot.
Lampan är i handblåst brunt glas med detaljer i mässing. Sladden i klädd i ett naturfärgat rep.
Smärre slitage, smärre repor.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK