Bilder Taklampa Gubi Bestlite BL9

Taklampa Gubi Bestlite BL9

500 SEK

Värdering: 2 500 SEK

BL9 Pendant är en taklampa ur kollektionen Bestlite, designad av Robert Dudley Best år 1930 och produceras av Gubi. BL9 Pendant är en elegant och stilren taklampa som gör sig bra i många typer av miljöer. Mindre repor förekommer

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111

Bokskåp sekelskiftet

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK

Husvagn Polar 590 CTH 2.5, årsmodell 2006

Värdering: -

Bud: 75 000 SEK

Byrå senbarock, 1700-talets mitt

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Otto Lindberg olja på duk "Stilleben" signerad 1937

Värdering: -

Bud: 2 600 SEK