Bilder Maja Fjaestad 1873-1961 Handtryck
"Vildros"
Signerad: Maja Fjæstad
Mått på papper: 29,5 x 25 cm
Mått inkl ram: 48 x 39 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, något gulnat papper, inga övriga anmärkningar
Maja Fjaestad 1873-1961 Hand print
"Wild Rose"
Signed: Maja Fjæstad
Dimensions of paper: 29.5 x 25 cm
Dimensions including frame: 48 x 39 cm
Condition report: Age-based wear, slightly yellowed paper, no other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 10 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 10 minuter