Bilder Beck & Jung Grafik
(Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007)
Komposition
Signerad: Beck & Jung
Numrerad: 218/275
Daterad: 1975
Mått på bildyta: 60 x 43 cm
Mått inkl ram: 70 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram och glas(plast), inga övriga anmärkningar
Beck & Jung Graphic arts
Composition
Signed: Beck & Jung
Numbered: 218/275
Dated: 1975
Image area dimensions: 60 x 43 cm
Dimensions including frame: 70 x 52 cm
Condition report: Minor wear on frame and glass (plastic), no other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 48 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 48 minuter