Bilder Leif Graneheim Akryl på Duk

Leif Graneheim Akryl på Duk

1000 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Konstnär född: 1945
Komposition i rött
Monogramsignerad: LG

Mått på duk: 40 x 40 cm
Mått med ram: 42 x 42 cm

Leif Graneheim Acrylics on Canvas
Artist born: 1945
Composition in red
Monogram signed: LG

Dimensions of canvas: 40 x 40 cm
Dimensions with frame: 42 x 42 cm

Condition: No remarks

Otto Pedersen, träskulptur

Värdering: -

Bud: 2 100 SEK

CARL MALMSTEN (1888-1972), fåtölj, "Häggbom", O.H Sjögren, 2019

Värdering: 10 000

Bud: 5 000 SEK

Västmanland

NISSE STRINNING (1917-2003), bokhylla, ask, "String", String, 2019

Värdering: 12 000

Bud: 7 600 SEK

Västmanland

BARSKÅP, mahogny & bok, Åby Möbelfabrik, 1950-tal

Värdering: 6 000

Bud: 6 000 SEK

Västmanland