Bilder Gösta Månsson 1924-2009 Olja på duk
"Sommarstad i Roslagen"
Signerad: G. Månsson
Mått på duk: 41 x 33 cm
Mått med ram: 50 x 42 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Gösta Månsson 1924-2009 Oil on Canvas
"Summer town in Roslagen"
Signed: G. Månsson
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Dimensions with frame: 50 x 42 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 49 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 49 minuter