Bilder Johan Lundgren 1920-1989 Olja på pannå
Utsikt från Kunstnershuset, Lofoten ( Svolvaer Norge)
Signerad: Johan Lundgren
Mått på pannå: 95 x 73 cm
Mått inklusive ram: 98 x 77 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Johan Lundgren 1920-1989 Oil on panel
View from Kunstnershuset, Lofoten (Svolvaer Norway)
Signed: Johan Lundgren
Dimensions of panel: 95 x 73 cm
Dimensions including frame: 98 x 77 cm
Condition report: Minor color losses, Wear on frame, No other remarks.
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 31 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 31 minuter