Bilder Bengt Lindström 1925-2008 Carborundumetsning
Figurkomposition
Färgetsning med carborundum
Signerad: Lindstrom
Numrerad: EA (Épreuve d'artiste)
Mått på papper: 86 x 63 cm
Ej ramad
Bengt Lindström 1925-2008 Carborundum etching
Figure composition
Color etching with carborundum
Signed: Lindstrom
Numbered: EA (Épreuve d'artiste)
Dimensions of paper: 86 x 63 cm
Not framed
Condition report: No remarks
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Norrbotten