Bilder Bengt Lindström 1925-2008 Färglitografi
Figurkomposition
Signerad: Lindstrom
Numrerad: 75/150
Mått bildyta: 71 x 51 cm
Mått inklusive ram: 90 x 66 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Bengt Lindström 1925-2008 Color lithography
Figure composition
Signed in pencil: Lindstrom
Numbered: 75/150
Image area dimensions: 71 x 51 cm
Dimensions including frame: 90 x 66 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 59 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 59 minuter