Bilder Sixten Fager 1920-2010 Olja på duk

Sixten Fager 1920-2010 Olja på duk

1 månad 3 timmar 47 minuter

2024-03-28 16:03

21000 SEK

Värdering: 10 000 SEK

"Vy från Toppen"
Signerad: S. Fager

Mått på duk: 153 x 103 cm
Mått inklusive ram: 155 x 105 cm

Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar

Sixten Fager 1920-2010 Oil on canvas
"View from the Top"
Signed: S. Fager

Dimensions of canvas: 153 x 103 cm
Dimensions including frame: 155 x 105 cm

Condition report: Minor wear on frame, No other remarks

STEKPANNOR OCH PLÄTTLAGG

Värdering: -

Bud: 250 SEK

TRÄDGÅRDS/BALKONGMÖBEL Stolar paret & bord med glasskiva H:70cm :D60cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

ÄLDRE DOCKVAGN

Värdering: -

Bud: 500 SEK

PORTFÖLJ / ATTACHÉVÄSKA

Värdering: -

Bud: 0 SEK