Bilder Brickor och coasters, 5+4 st, metall.
Längst: 47 cm.
Smärre bruksskick. Repor förekommer.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 12 timmar 18 minuter
Slutar om 12 timmar 50 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 12 timmar 55 minuter