Bilder Ytterfoder, 2 st, metall.

Ytterfoder, 2 st, metall.

450 SEK

Värdering: 50 SEK

Höjd: 50/60 cm.
Bredd: 25/30 cm.

Smärre bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Brickbord, teak/metall, hopfällbart, Esso, 1950-tal.

Värdering: 50

Bud: 350 SEK

Slutar om 23 timmar 51 minuter

Pall, galon/ek, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Pallar, 2 st, trä, bemålade.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Pall, trä, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 250 SEK