Auktioner Möbler Pallar, 2 st, trä, bemålade.

Bilder Pallar, 2 st, trä, bemålade.

Pallar, 2 st, trä, bemålade.

125 SEK

Värdering: 50 SEK

Höjd: 44 cm.
Sitsar diameter: 32-35 cm.

Bruksskick. Skada på en pall (se bild).

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Förvaringslådor, 4 st, kartong, 1960/70-tal.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Vägghyllor, ett par, teak, 1950-tal.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Sidobord, teak.

Värdering: 50

Bud: 175 SEK

Bord, lackerad metall/smide, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 250 SEK