Bilder Berta Hansson 1910-1994 Tusch på papper

Berta Hansson 1910-1994 Tusch på papper

1 månad 6 timmar 40 minuter

2024-03-28 14:58

Värdering: 1 200 SEK

Porträtt.
Monogramsignerad: BH
Daterad: 1953

Mått bildyta: 28 x 17 cm
Mått inklusive ram: 43 x 31 cm

Berta Hansson 1910-1994 Ink on paper
Portrait.
Monogrammed: Bra
Dated: 1953

Image area dimensions: 28 x 17 cm
Dimensions including frame: 43 x 31 cm

Condition report: No comments

ASKFAT "LADY NODDER" EKIVOK

Värdering: -

Bud: 300 SEK

RÖKBORD SWEDISH GRACE

Värdering: -

Bud: 800 SEK

PLÅTLEKSAKER, KINA

Värdering: -

Bud: 175 SEK

SMIDESSTÄD Total L:28 cm

Värdering: -

Bud: 750 SEK