Bilder Patricia Beatty Blandteknik på Papper

Patricia Beatty Blandteknik på Papper

Värdering: 800 SEK

"Komposition" Signerad: Patricia Beatty Daterad: 1992 Mått på bildyta: 29 x 22 cm Mått med ram: 58 x 51 cm
Konditionsrapport: Ram saknar glas, inga övriga anmärkningar
Patricia Beatty Mixed Media on Paper "Composition" Signed: Patricia Beatty Dated: 1992 Dimensions of image area: 29 x 22 cm Dimensions with frame: 58 x 51 cm Condition: Frame missing glass, no other remarks

Flygelduk/pianoduk

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Färglitografi, van Dongen

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Herrarmbandsur

Värdering: -

Bud: 1 900 SEK

Champagnekylare, Dom Perignon

Värdering: -

Bud: 700 SEK