Bilder Sture Meijer 1931-2023 Olja på pannå
Porträtt av kvinna med fönster Signerad: Meijer Mått på pannå: 45 x 39 cm Mått inklusive ram: 51 x 45 cm
Sture Meijer 1931-2023 Oil on panel Portrait of woman with window Signed: Meijer Dimensions of panel: 45 x 39 cm Dimensions including frame: 51 x 45 cm Condition report: No remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 46 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 3 timmar 46 minuter