Bilder Leif Graneheim Akryl på Duk
Konstnär född: 1945 "Oktober" Monogramsignerad: LG Daterad: 2015 Mått på duk: 41 x 33 cm Mått med ram: 44 x 36 cm
Leif Graneheim Acrylics on Canvas Artist born: 1945 "October" Monogram signed: LG Dated: 2015 Dimensions of canvas: 41 x 33 cm Dimensions with frame: 44 x 36 cm Condition: No remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 31 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 31 minuter