Bilder Anders Fogelin 1933-1982 Akvarell på Papper

Anders Fogelin 1933-1982 Akvarell på Papper

1 månad 2 timmar 50 minuter

2024-03-28 15:39

800 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Landskap Signerad: Anders Fogelin Mått på bildyta: 27 x 20 cm Mått med ram: 36 x 30 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Anders Fogelin 1933-1982 Watercolor on Paper Landscape Signed: Anders Fogelin Dimensions of image area: 27 x 20 cm Dimensions with frame: 36 x 30 cm Condition: Wear on frame, no other remarks

Erik Höglund, vaser, 2 st, Boda

Värdering: 300

Bud: 250 SEK

Rysk uniform, USSR/CCCP, pansartrupperna, mössa och rock, årsmodell 1953

Värdering: -

Bud: 320 SEK

Bordslampa Gustavsberg med silver dekor

Värdering: -

Bud: 80 SEK

TRANGIA STORMKÖK OCH KOMPASS

Värdering: -

Bud: 250 SEK