Bilder Per Gunnar Thelander Färgetsning

Per Gunnar Thelander Färgetsning

3600 SEK

Värdering: 4 000 SEK

Konstnär född: 1936 Signerad: PG. Thelander Numrerad: 133/225 Mått bildyta: 61 x 45 cm Mått inklusive ram: 86 x 68 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Per Gunnar Thelander Color etching Artist born: 1936 Signed: PG. Thelander Numbered: 133/225 Image area dimensions: 61 x 45 cm Dimensions including frame: 86 x 68 cm Condition: Wear on frame, no other remarks

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 2 timmar 57 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 2 timmar 57 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesiska danserskor, signerad och daterad 2006, 95 x 95 cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 57 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 95 x 95 cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 2 timmar 57 minuter