Bilder MATTA, Kelim, ca 291 x 204 cm

MATTA, Kelim, ca 291 x 204 cm

Värdering: 5 000 SEK

Klassiskt geometriskt mönster

TAVLOR 4st.akvareller A.Forsberg Minsta 31*26 cm (osignerade)

Värdering: -

Bud: 60 SEK

FILMPLANSCH 46*31 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TAVLOR 3st. akvareller A.Forsberg Största 43*27 cm (en signerad)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

FILMPLANSCH 46*31 cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK