Bilder Palatsurna Arita Hichozan Shinpo-sei Japan 1860-1880
Målad dekor av figurer och fåglar signerad av Tashiro Monzaemon höjd 87 cm, kantlagning
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK