Auktioner Övrigt Stort parti äldre bokmärken

Bilder Stort parti äldre bokmärken

Stort parti äldre bokmärken

1000 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

ALBERT SJÖSTRÖM (1883-1963), olja på pannå, signerad och daterad 1954

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

LOUIS VUITTON, axelband, läder

Värdering: 500

Bud: 350 SEK

ROLEX, Oyster Precision, armbandsur, 1974

Värdering: 25 000

Bud: 15 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, brons, 1800-/1900-tal

Värdering: 4 000

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 7 minuter