Bilder Baktråg, björk, 1800-tal.
Längd: ca. 64 cm.
Bruksskick. Äldfe lagning och orangrepp.
Slutar om 3 dagar
Slutar om 5 dagar
Längd: ca. 64 cm.
Slutar om 3 dagar
Slutar om 5 dagar