Bilder Väggbonad, allmoge, daterad 1780, signerad HND.
Längd: 180 cm.
Bredd: 59 cm.
Bruksskick. Skador och äldre lagningar förekommer.
Slutar om 9 timmar 28 minuter
Slutar om 9 timmar 43 minuter
Värdering: 200 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 10 timmar 24 minuter