Bilder BESTICKSCHATULL MED 123-DELAR
Stig-Bolaget Malmö. 60-tal. Höjd 68cm. Bredd 55cm, djup 44cm. Mindre bruksslitage, en bestickhållare defekt.
Slutar om 7 dagar
Slutar om 7 dagar
Slutar om 7 dagar