Bilder Omega Türler Stainless Steel Damur 1900-tal
Omega damur i rostfritt stål.
Märkt: Omega Türler
Klockan går ej vid enklare test
Diameter: 17 mm
Längd armband: 19 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, armbandet något vridet, inga övriga anmärkningar
Omega Türler Stainless Steel Ladies' watch 20th Century
Omega ladies' watch in stainless steel.
Marked: Omega Türler
Does not work when simply tested
Diameter: 17 mm
Length of bracelet: 19 cm
Condition: Minor usage wear, bracelet somewhat twisted, no other remarks