Bilder Omega Türler Stainless Steel Damur 1900-tal

Omega Türler Stainless Steel Damur 1900-tal

Värdering: 800 SEK

Omega damur i rostfritt stål.
Märkt: Omega Türler
Klockan går ej vid enklare test

Diameter: 17 mm
Längd armband: 19 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, armbandet något vridet, inga övriga anmärkningar
Omega Türler Stainless Steel Ladies' watch 20th Century
Omega ladies' watch in stainless steel.
Marked: Omega Türler
Does not work when simply tested

Diameter: 17 mm
Length of bracelet: 19 cm

Condition: Minor usage wear, bracelet somewhat twisted, no other remarks

Silver, 3 delar, vikt 80 gram

Värdering: 300

Bud: 400 SEK

JONNY OPPENHEIMER. Tryck.

Värdering: -

Bud: 160 SEK

Gränna Glasbruk, bordslampor, glas och teak, 2st

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Taklampa glas och metall

Värdering: -

Bud: 100 SEK