Bilder Väggtextil / textiltryck Lini of Sweden 1960/70-tal

Väggtextil / textiltryck Lini of Sweden 1960/70-tal

1 månad 1 timme 27 minuter

2024-03-28 17:05

950 SEK

Värdering: 1 000 SEK

"Soluppgång"
Märkt: Design Lini of Sweden
Monogramsignerad: OLM

Mått: 147 x 97 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar

Wall textile / textile print Lini of Sweden 1960s/70s

"Sunrise"
Marked: Design Lini of Sweden
Monogram signed: OLM

Dimensions: 147 x 97 cm

Condition report: Minor age-based wear, no other remarks

Tallrikar, 6 st, "Grafisk Bukett", Gustavsberg

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Grytgöl, cafestolar från Bökebergs sommarrestaurang, Svedala

Värdering: -

Bud: 1 550 SEK

LP vinyl 11 st samt 5 kassettband

Värdering: -

Bud: 500 SEK

MINDRE BYRÅ

Värdering: -

Bud: 425 SEK