Bilder Omega Damur 18K Guld 1900-tal

Omega Damur 18K Guld 1900-tal

2800 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Quartz-urverk, band av brunt läder, boett tillverkad av 18K Guld.
Klockan går ej vid enklare test.

Längd: 20,5 cm
Diametermått: 22,5 mm

Konditionsrapport: Personligt inskription, Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.

Omega Ladies watch 18K Gold from the 20th century
Quartz movement, brown leather strap, case made of 18K Gold.
The clock does not run on simpler tests.

Length: 20.5 cm
Diameter measurement: 22.5 mm

Condition report: Personal inscription, Minor scratches & wear, No other remarks.

Skottkärra / rullebör

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Ytterfoder, Bellini, Italien

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Bänk/bord, Jason, Danmark

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Matta, Bidjar

Värdering: -

Bud: 5 000 SEK