Bilder Alberto Carosi, olja på duk, signerad.
Obs! Tavlans storlek. Skickas ej med DHL.
Ramlängd: 173 cm.
Ramhöjd: 90 cm.
Duken något vågig.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 26 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 29 minuter
Slutar om 35 minuter