Bilder Maria Hillfon, litografier, 2 st, nr 87/210 och 207/290, signerade.
Rammått störst: 32,5 x 41,5 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 6 minuter
Slutar om 12 minuter