Bilder Pelle Åberg 1909-1964 Blandteknik på papper

Pelle Åberg 1909-1964 Blandteknik på papper

1 månad 3 timmar 29 minuter

2024-03-28 14:49

Värdering: 1 200 SEK

Figurscen Signerad: Pelle Åberg Mått på bildyta: 32 x 23 cm Mått med ram: 54 x 41 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, något vågigt papper, gulnad passepartout, inga övriga anmärkningar
Pelle Åberg 1909-1964 Mixed technique on paper Figure scene Signed: Pelle Åberg Image area dimensions: 32 x 23 cm Dimensions with frame: 54 x 41 cm Condition report: Age-based wear, some wavy paper, yellowed passepartout, no other remarks

Halsbandshänge med bärnsten, .925, Gdansk, Poland

Värdering: -

Bud: 180 SEK

Ljusstakar, ett par, 17-/1800-tal

Värdering: -

Bud: 100 SEK

TAKLAMPA "FUNKIS"

Värdering: -

Bud: 225 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Värdering: -

Bud: 100 SEK