Bilder KAMEROR Canon EOS33, EOS350D & OBJEKTIV Minolta

KAMEROR Canon EOS33, EOS350D & OBJEKTIV Minolta

550 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

GUSTAV RUDBERG, färglitografi, signerad och numrerad 173/310

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

KARMSTOLAR, 7 st, Gärsnäs, 2016

Värdering: 1 000

Bud: 550 SEK

FIGURER, 2 st, porslin, Beswick England, 1900-tal

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

FIGURER, 10 st, skuret och bemålat trä, bla signerade Sigge, 1900-talets andra hälft

Värdering: 800

Bud: 200 SEK

Slutar om 6 minuter