Bilder parti BÖCKER Svenska historien

parti BÖCKER Svenska historien

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Lars Norrman, litografi, signerad, numrerad 215/310, 71x57 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Apple, iPhone 4, iPhone 5s samt hörlurar

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Hildegard Falk, litografi, "Kärr vid Öved", signerad, numrerad 7/50, 74x58 cm

Värdering: 250

Bud: 0 SEK

Königl pr. Tettau, kaffeservis, 43 delar

Värdering: -

Bud: 100 SEK