Bilder TAVLOR 3st. akvareller A.Forsberg Största 43*27 cm (en signerad)
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 000 SEK
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK