Bilder Kemikalieflaskor, 7 st, glas, 1900-talets andra hälft.
Högsta: 31 cm.
Bruksskick.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK