Bilder Klocka, malm, Malmö, 1900-tal.
Höjd: ca. 29 cm.
Bruksskick. Skador på kant (se bild).
Obs! Tung.
Slutar om 15 timmar 20 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Slutar om 16 timmar 16 minuter