Bilder TRÄSTOP & TRÄSKÅL D:26 cm

TRÄSTOP & TRÄSKÅL D:26 cm

1 månad 21 timmar 14 minuter

2024-03-28 20:14

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

SVÄN GRANDIN (1906-1982), olja på pannå, signerad

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

FIGURINER, 2 st, porslin, England, 1900-talets första hälft

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

GOLVUR, Karl Johan, björk, 1800-talets första hälft

Värdering: 800

Bud: 250 SEK

MATTA, Kelim, ca 296 x 199 cm

Värdering: 5 000

Bud: 3 600 SEK

Slutar om 7 minuter