Bilder Kudde docka mm B192

Kudde docka mm B192

50 SEK

Värdering: 50 SEK

Se föregående auktion 2024-03-24
Objekt: 889, 890, 891 om ni vill veta mera.

Jämtloppan

Förläggarvägen 14
830 21 Tandsbyn

info@jamtloppan.se
Tel: 070-213 80 83

Väggdekoration, Mexikansk dekor, Zarebski, konstmassa/trä mått 29 x 29 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 5 timmar 52 minuter

Verktygslåda, trä/zink, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 timmar 38 minuter

TVÄTTKORG, 2000-tal.

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

SKYLT plåt, Ferrari

Värdering: 20

Bud: 20 SEK